10 września 2023 roku

 1. Dzisiejszej niedzieli w naszej Parafii gościmy Alumna Diecezji Siedleckiej. Nasze ofiary na tace przekażemy na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.   
 2. Zapraszamy do modlitwy, również do zwiedzania wieży widokowej, krypt, które w miesiącu wrześniu są otwarte w weekendy od godz. 7:00 do 19:00.                        
 3. W sanktuarium trwa remont głównego ołtarza MBP i organów na chórze kościelnym. W minionym tygodniu część elementów ołtarza została zabrana do renowacji. Część prac będzie odbywała się w kościele. Remont organów jest na etapie zakończenia. Dziękujemy naszym Gościom i Parafianom za ofiary, które stanowią wkład własny parafii na rzecz ołtarza.
 4. W poniedziałek 11 września o godz. 19.00, zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej. 
 5. W czwartek 14-go września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego i odpust w parafii Dołhobrody. W piątek 15-go września wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 6. W sobotę 16-go września o godz. 8.00 z parkingu kościelnego wyjazd członków Bractwa św. Antoniego do Radecznicy na spotkanie formacyjne.
 7. W następną niedzielę tj. 17-go września o godz. 10.30 w Sali pod klasztorem, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców i Dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Św.
 8. Pragniemy poinformować, że w następną niedzielę 17 września o godz. 11.30, będzie Msza św. z kazaniem dla dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi na tę Eucharystię.
 9. Zapraszamy chłopców - ministrantów do służenia przy ołtarzu Chrystusa. Zgłoszenia przyjmuje o. Piotr. Zbiórki w sobotę o godz. 10.00.
 10. Młodzież mającą przystąpić do sakramentu Bierzmowania obecnie 7 i 8 klasa, zapraszamy na spotkania ewangelizacyjne, które odbywać się będą raz w miesiącu. Szczegółowe informacje podamy za tydzień.
 11. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę różańcową o godz. 17.30. W sobotę o 17.00.
 12. Bardzo dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Kossyk, Matczuk i Kosyk. W tym tygodniu składają się rodziny: Szewczyk, Matczuk, Kościołek z ul. Nadbużańskiej. 
 13. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić: - Patrycja Pochwatka, panna par. tutejszej i Paweł Dzwonnik,  kawaler, par. tutejszej. Zapowiedź III. Ktokolwiek wie o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, winien zgłosić je do kancelarii parafialnej.
 14. Składamy serdeczne Bóg zapłać za Wasze wszystkie ofiary i dary na potrzeby naszego kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim opieki naszej MBP i błogosławionego tygodnia.