12 lipca 2020 roku

  1. W środę 15-go lipca, w liturgii Kościoła obchodzimy Święto św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła. W czwartek zaś 16-go lipca obchodzimy wspomnienie NMP z Góry Karmel. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę Św. o godz. 7.00 i 18.00
  2. W sobotę 18-go lipca zapraszamy wszystkich czcicieli NMP na nowennę przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza św. Prośby do Matki Bożej można składać w zakrystii bądź przez naszą stronę internetową.
  3. Zapraszamy na grilla naszych chłopców służących przy ołtarzu Chrystusa na zakończenie roku ministranckiego, które odbędzie się 20-go lipca (następny poniedziałek) po Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy rodziców, aby zadbali o obecność naszych ministrantów.
  4. Trwają wakacje, witamy w naszej parafii wszystkich Gości. Tym, którzy rozpoczynają czas urlopu życzymy dobrego wypoczynku. Równocześnie zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę przed oblicze naszej Matki oraz na wieżę widokową. Podczas wakacji kościół i wieża otwarte są codziennie, od godz. 6.30 do 19.00
  5. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest rozłożona prasa katolicka. W kasetkach na drzwiach obrazki, foldery i pocztówki naszego Sanktuarium. Zachęcamy pogłębiania wiedzy religijnej
  6. Zachęcamy naszych Parafian i Gości do przestrzegania zaleceń sanitarnych związanych z zakrywaniem twarzy i nosa w miejscu przestrzeni publicznej jakim jest kościół. Troska o zdrowie swoje i bliźnich jest to wypełnieniem przykazania miłości Boga i bliźniego.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Kamińskich i Rusińskich z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 11-go lipca na o godz. 8:00 rodziny: Skulskich, Kędzierskich i Jurczyk z ul. Nadbużańskiej.
  8. Informacje dla osób zainteresowanych Pieszą Pielgrzymką Podlaską na Jasną Górę znajdują się w gablocie przed kościołem.
  9. Dziękujemy Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, a więc Gościom i Parafianom, za ofiary na potrzeby naszego kościoła i klasztoru. Wyrażamy naszą wdzięczność za okazane dobro naszą modlitwą. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia, owocnej pracy i miłego wypoczynku.