13 luty 2022 roku

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00, będzie (miało miejsce) nabożeństwo dziękczynno-błagalne w intencji rodzin zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. 
  2. Dzisiejszej niedzieli odbędzie się (odbyła się) po Mszy św. o godz. 11.30. katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.                                                 
  3. Informujemy naszych Parafian i Gości, że remont salek duszpasterskich i dolnego korytarza w naszym klasztorze, które są używane przez grupy parafialne dobiega końca. Udało nam się odmalować ściany, drzwi, założyć nowe oświetlenie energooszczędne. W ramach modernizacji zakuliśmy rzutnik multimedialny i ekran, które zostaną zamontowane. Za wszelkie wsparcie modlitewne i finansowe składamy serdeczne Bóg zapłać. 
  4. W poniedziałek 14-go lutego obchodzimy Święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
  5. W sobotę na godz. 14.00 zapraszamy do naszego na wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny, którą poprowadzi o. Bogdan Filipiuk.
  6. W następną niedzielę tj. 20-go lutego o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. oraz Msza św. o godz. 11.30 z kazaniem dla dzieci.
  7. Dziękujemy Parafianom i Dysponentom grobów na naszym cmentarzu parafialnym za uiszczenie opłaty administracyjnej w kwocie 30 zł za rok od jednego grobu. Dzięki tym ofiarom będziemy mogli podjąć kolejne inwestycje na miejscu pochówku naszych zmarłych.
  8. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Matczuk i Kościołek  z ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty składają się następujące rodziny: Soroka, Korneluk, Szolle z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary wyrażamy naszą wdzięczność.
  9. Wielkie Bóg zapłać mówimy Parafianom i Gościom za dzisiejsze ofiary oraz za wszystkie oznaki życzliwości i dary na rzecz naszego kościoła i klasztoru. Życzymy wielu Bożych łask, opieki MBP oraz dobrego Dnia Pańskiego.
  10. W minionym tygodniu do Domu Ojca odszedł śp. Henryk Kotlarek. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...