14 kwietnia 2024 roku

 1. Dzisiejszej niedzieli, Słowo Boże głosi ks. Rafał Jarosiewicz, który będzie prowadził misje ewangelizacyjne wprowadzając w ich treść. Po Mszy św. będzie rozprowadzał swoje książki. Zachęcamy do nabycia i lektury duchowej. Są także do wzięcia ulotki dotyczące misji.                    
 2. Trwa peregrynacja obrazu św. Antoniego w Orchówku. Zapraszamy Rodziny, które przyjęły obraz na Mszę św. we wtorek. Pomocą w przyjęciu obrazu jest modlitewnik do św. Antoniego, również program przyjęcia obrazu, które są wyłożone na stolikach z prasą. Pamiątką peregrynacji może być obraz św. Antoniego Orchowskiego.                                                                      
 3. We wtorek, 16-go kwietnia rozpoczynamy Wielką Nowennę do św. Antoniego z Padwy. W programie: o 17.00 godzinki ku czci św. Antoniego, nabożeństwo o 17:30 i Msza św. o 18:00. Słowo Boże wygłosi o. Eliasz Hetmański OFM z Chełma. Intencje można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem lub w zakrystii. Zbierane ofiary będą przeznaczone na podejmowane remont toalet i ławek przed kościołem. 
 4. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego w celu nabycia kawy kapucyńskiej, balsamu, krówek z Orchówka, produktów leczniczych.
 5. W następną niedzielę o godz. 10.30, odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. O godz. 11.30 Msza św. z kazaniem dla dzieci.                                           
 6. Następną niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania. Prosimy naszych Parafian i Gości o włączenie się w tę inicjatywę Kościoła. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na działalność duszpasterstwa powołań naszej Zakonnej Prowincji.
 7. Zapraszamy na godz. 17.30 na modlitwę różańcową, w sobotę zaś o godz. 17.00.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Nowy numer Echa Katolickiego jest wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła.      
 9. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Dorosz, Sosik z ul. Wesołej, i Kisiel z ul. Wrzosowej. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Reps, Łagoda, Karpińskich z ul. Wesołej.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom i Gościom za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Pana oraz owocnego i błogosławionego tygodnia pracy.
 11. Panu Bogu polecamy czas peregrynacji obrazu, przyszłe misje parafialne, wołając: O dobry i miłosierny Boże, nasz Ojcze