15 maja 2022 roku

 1. Dzisiejszej niedzieli po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy Parafian, Gości, Kółka Różańcowe na procesję różańcową w intencji podtrzymania wiary w narodzie i wypraszania potrzebnych łask dla naszej Ojczyzny i Parafii. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 2. Serdecznie dziękujemy naszym Parafianom i Gościom za ofiary na remont ołtarza bł. Honorata, który został zabrany do renowacji. Ofiary można składać do skarbonek pod chórem organowym, bądź w zakrystii, czy przelewem bankowym na konto parafialne.
 3. W miesiącu maju, zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwie ku czci Matki Bożej, które odbywa się w naszym sanktuarium o godz. 17:30.
 4. W poniedziałek 16-go maja obchodzimy Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
 5. Trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. We wtorek 17-go maja kolejne spotkanie: o godz. 17:30 nabożeństwo i wyczytywanie intencji, o godz. 18:00 Msza św. Intencje można składać na ołtarzu św. Patrona lub w zakrystii, a także  przez naszą stronę internetową. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont ołtarza bł. Honorata.
 6. W środę 18-go maja obchodzimy Święto św. Feliksa z Cantalice, Patrona dzieci, jak i kolejną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 18.00, jak i nabożeństwo dla dzieci z namaszczeniem olejem św. Feliksa.
 7. W następną niedziele 22-go maja o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. oraz Msza św. z kazaniem dla dzieci o godz. 11.30.
 8. W naszym sanktuarium codziennie modlimy się różańcu. Z racji na nabożeństwo majowe, różaniec odmawiamy o godz. 17.00. Zapraszamy Parafian i Gości, Koła Różańcowe z Orchówka, Sobiboru i Duchowych Niewolników Maryi do wspólnej modlitwy.
 9. Informujemy, że w maju wieża widokowa będzie otwarta w weekendy w godzinach od 7.00 do 19.00. Obraz Matki Bożej będzie odsłonięty od godz. 7.00 do 18.00. Zapraszamy na wieże widokową jak i do modlitwy przed wizerunkiem naszej Matki Pocieszenia.
 10. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Szewczuk, Sobieckich ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła składają się następujące rodziny: Woźnica, Pastuszak, Bartoszewskich z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary wyrażamy naszą wdzięczność.
 11. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom i Gościom naszego sanktuarium za wszelkie dobro, duchowe i materialne, za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewem na konto parafialne. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa, opieki MBP wstawiennictwa św. Jana Pawła II oraz pięknej i dobrej niedzieli.
 12. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy naszą parafię, nasze rodziny oraz prośmy w intencji pokoju na Ukrainie, wołając: Pod Twoją obronę…