16 lutego 2020 roku

1. Dzisiejszej niedzieli o godz. 16.00 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie małżonków z naszej parafii z parą będącą we wspólnocie Domowego Kościoła, która przybliży nam szczegóły uczestnictwa w kręgu rodzin. Serdecznie zapraszamy chętne małżeństwa.
2. Dzisiaj także przed kościołem z inicjatywy bpa Kazimierza Gurdy, przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek dla chłopca z miejscowości Przegaliny Duże posiadającego bardzo rzadką chorobę. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej na rzecz potrzebującego.
3. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich członków Rady Parafialnej, które odbędzie się w 21-go lutego tj. piątek o godz. 19.00 w salce pod klasztorem. Temat: konfesjonały zamykane i uroczystości przypadające w Kościele i Parafii.
4. W tym tygodniu jest jeszcze kilka wolnych terminów do zamówienia Mszy św. Zapraszamy chętnych do zakrystii w celu rezerwacji Mszy św. Można również zamawiać tzw. Msze św. gregoriańskie.
5. W minionym tygodniu została naprawiona brama główna na naszym cmentarzu parafialnym, która została zdewastowana przez akt wandalizmu. Również zostały naprawione inne szkody wyrządzone na terenie cmentarza. Wyrażamy wdzięczność za okazaną pomoc i remont bramy.
6. Dziękujemy naszym Parafianom i Dysponentom posiadającym groby na naszym cmentarzu parafialnym za segregację śmieci. Bardzo prosimy o odpowiedzialność, która będzie wyrażała się w skrupulatnej segregacji śmieci, gdyż od bieżącego roku, za jej brak będziemy obciążeni podwyższonymi opłatami.
7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinie Baran z ul. Leśnej. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 22-go lutego na godz. 8:00 rodziny: Kołomańskich, Mackiewicz i Brzezińskich z ul. Leśnej. 
8. Dziękujemy Parafianom, Gościom i Dobrodziejom naszego sanktuarium za modlitwę, ofiary materialne oraz wszelką dobroć. Niech Pan Wam wszystkim błogosławi, a Maryja ochrania płaszczem swojej opieki.