16 maja 2021 roku

  1. Dzisiejszej niedzieli obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Lublinie na Poczekajce podczas Mszy św. o godz. 13.00, świecenia diakonatu przyjmie dwóch braci i prezbiteratu także dwóch braci. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.
  2. We wtorek 18-go maja obchodzimy Święto św. Feliksa z Cantalice, Patrona dzieci, jak i kolejną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 18.00, jak i nabożeństwo dla dzieci z namaszczeniem olejem św. Feliksa.
  3. W sobotę 22-go maja o godz. 10.00, odbędzie się spowiedź kandydatów do bierzmowania oraz ich świadków. Następnie odbędzie się próba związana z liturgią sakramentu bierzmowania.
  4. W następną niedzielę 23-go maja swój jubileusz 25-lecia kapłaństwa będzie obchodził o. Piotr Woźniacki. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30 w intencji Dostojnego Jubilata, którą będzie sprawował i prosimy o modlitwę w Jego intencji. 
  5. W naszym sanktuarium trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. W najbliższy wtorek 18 maja kolejne spotkanie: o godz. 17:30 nabożeństwo i wyczytywanie intencji, a o 18:00 Msza św. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do wspólnej modlitwy.
  6. Informujemy, że w maju wieża widokowa będzie otwarta w weekendy w godzinach od 7.00 do 19.00. Obraz Matki Bożej będzie odsłonięty od godz. 7.00 do 18.00. Zapraszamy na wieże widokową jak i do modlitwy przed wizerunkiem naszej Matki Pocieszenia.
  7. Na naszym cmentarzu parafialnym wykonaliśmy kolejne prace remontowo-budowlane, została wykonana kolejna aleja, tym razem od bramy głównej. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary składane na nasz cmentarz, szczególnie za opłatę administracyjną w kwocie 30 zł od grobu.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła br. Henrykowi. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 15-go maja na godz. 8.00 rodziny: Gryciak, Hładoniuk i  Korneluk z ul. Szkolnej.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom i Gościom naszego sanktuarium za wszelkie dobro, duchowe i materialne, za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewem na konto parafialne. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa, opieki MBP wstawiennictwa św. Jana Pawła II oraz pięknej i dobrej niedzieli.       
  10. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, nasze rodzin oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…