16 stycznia 2022 roku

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Włączmy tę intencję Kościoła w nasze codzienne modlitwy.
  2. Dzisiaj o godz. 11.00 odbędzie się wspólne kolędowanie z dziećmi i młodzieżą. Zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd.
  3. W czwartek 13-go stycznia zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie spotkania, życzliwe przyjęcie nas w waszych domach, dobre słowa i ofiary. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć kapłana z kolędą, to prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty. O. Proboszcz dokona 30-go stycznia podsumowania kolędy.
  4. W piątek 21-go stycznia w liturgii wspominamy św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
  5. 22-go stycznia 2022 roku, zapraszamy na „Wieczór z Maryją”, które poprowadzi wspólnota Duchowych Niewolników Maryi. W programie: Msza św. o godz. 18.00, następnie konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec. Zakończymy apelem jasnogórskim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy pod płaszczem Maryi.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać nasz doroczny odpust ku czci Patrona parafii św. Jana Jałmużnika. Kazania odpustowe będzie głosił o. Justyn Duszczyk, przeor OO. Paulinów z Leśnej Podlaskiej. Zapraszamy do wspólnego świętowania.                       
  7. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Soroka, Głogowskich i Grabowicz z ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Jaskuła, Sobstyl, Łączka z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary i życzliwość wyrażamy naszą wdzięczność.
  8. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego tygodnia.