18 lipca 2021 roku

 1. Witamy w naszym sanktuarium wszystkich Gości. Zapraszamy wszystkich Turystów, Wczasowiczów, ale także Parafian do naszego sanktuarium na prywatną modlitwę w ciągu tygodnia jak również na wieżę widokową. Przypominamy, że kościół i wieża są otwarte codziennie od 6:30 do 19:00.
 2. W naszym sanktuarium trwa renowacja ołtarza św. Antoniego, którą wykonują specjaliści -konserwatorzy. Jako wspólnota parafialna mamy uzbierać na odnowienie ołtarza 50 tys. zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na powyższy cel, które składacie w zakrystii lub do skarbonek, a także na konto parafialne. Obecnie udało się zebrać już 5 tys. zł.
 3. W czwartek 22-go lipca, w liturgii Kościoła obchodzimy Święto św. Marii Magdaleny, a w piątek 23-go lipca Święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy. Zapraszamy w te dni naszych Gości i Parafian na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
 4. W sobotę 24-go lipca zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi na nowennę przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza św. Prośby do Matki Bożej można składać w zakrystii, lub do skrzynki z intencjami bądź przez naszą stronę internetową. Ofiary z tacy będą przeznaczone na renowację ołtarza św. Antoniego.
 5. W niedzielę 25-go lipca przypada święto św. Jakuba Apostoła, oraz wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy św. poświęcimy pojazdy stojące wokół kościoła. Przy poświęceniu pojazdów będą zbierane ofiary na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.
 6. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędą się w naszym sanktuarium spotkanie organizacyjne i zapisy na rekolekcje 33-dniowe Ofiarowania siebie Jezusowi przez ręce Maryi, które poprowadzi Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi. Zapisy na rekolekcje prowadzone są także na stronie internetowej www.niewolnicyZmilosci.pl. Zapraszamy każdego, kto pragnie całkowicie oddać się Panu Jezusowi przez Maryję.
 7. Ks. Bp Kazimierz Gurda zaprasza na II Diecezjalną Pielgrzymkę Teściowych i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin do Parczewa w niedzielę 25 lipca br. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Szczegóły na plakacie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.
 8. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest rozłożona prasa katolicka. W kasetkach na drzwiach obrazki, foldery i pocztówki naszego Sanktuarium. Zachęcamy do czytania.
 9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinie Mackiewicz z ul. Leśnej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 24-go lipca o godz. 8.00 rodziny: Samojluk, Koszeluk i Baran z ul. Leśnej 9, 11 i 12.
 10. Wszystkim solenizantkom tego tygodnia, a więc: Jakubom, Krzysztofom i Annom, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia.
 11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które składacie na tacę i do skarbonek na potrzeby naszego kościoła i klasztoru. Są one świadectwem waszej życzliwości i wsparcia dla dzieł, które razem prowadzimy. Wszystkim Wam życzymy obfitości łask Bożych, dobrego tygodnia i odpowiedniej pogody potrzebnej do pracy oraz wypoczynku.
 12. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, nasze rodziny, dzieci i młodzież oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…