19 lipca 2020 roku

  1. Witamy w naszym sanktuarium wszystkich Gości. Zapraszamy wszystkich Turystów, Wczasowiczów, ale także Parafian do naszego sanktuarium na prywatną modlitwę w ciągu tygodnia jak również na wieżę widokową. Przypominamy, że kościół i wieża są otwarte codziennie od 6:30 do 19:00.
  2. Zapraszamy na grilla naszych chłopców służących przy ołtarzu Chrystusa na zakończenie roku ministranckiego, które odbędzie się 20-go lipca (następny poniedziałek) po Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy rodziców, aby zadbali o obecność naszych ministrantów.
  3. W środę 22-go lipca, w liturgii Kościoła obchodzimy Święto św. Marii Magdaleny, a w czwartek 23-go lipca Święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy. Zapraszamy w te dni naszych Gości i Parafian na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. W sobotę 25-go lipca zapraszamy wszystkich czcicieli NMP na nowennę przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza św. Prośby do Matki Bożej można składać w zakrystii bądź przez naszą stronę internetową.
  5. W sobotę 25-go lipca przypada święto św. Jakuba Apostoła, oraz wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy św. poświęcimy pojazdy stojące wokół kościoła. Poświęcenia pojazdów samochodów dokonamy także w niedzielę. Przy poświęceniu pojazdów będą zbierane ofiary na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.
  6. Ks. Bp Kazimierz Gurda zaprasza na I Diecezjalną Pielgrzymkę Teściowych i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin do Parczewa w niedzielę 26 lipca br. pod hasłem: „Teściowie z nieba rodem?”. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Szczegóły na plakacie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantkom tego tygodnia, a więc: Jakubom, Krzysztofom i Annom, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia.
  8. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest rozłożona prasa katolicka. W kasetkach na drzwiach obrazki, foldery i pocztówki naszego Sanktuarium. Zachęcamy do czytania.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Skulskich, Kędzierskich i Jurczyk z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 25-go lipca na godz. 8:00 rodziny: Szewczuk, Sobieckich i Woźnica z ul. Nadbużańskiej.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które składacie na tacę i do skarbonek na potrzeby naszego kościoła i klasztoru. Są one świadectwem waszej życzliwości i wsparcia dla dzieł, które razem prowadzimy. Wszystkim Wam życzymy obfitości łask Bożych, dobrego tygodnia i odpowiedniej pogody potrzebnej do pracy oraz wypoczynku.