19 września 2021 roku

  1. Dzisiejszej niedzieli o godz. 10.30 odbędzie się (odbyło się) spotkanie organizacyjne dla Rodziców i Dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Św. Na Mszy św. o. godz. 11.30 zostaną poświęcone różańce. Terminy spotkań i wydarzeń są zamieszczone na naszej stronie internetowej.
  2. We wtorek 21-go września, obchodzimy święto Św. Mateusza Ewangelisty. W środę zaś, 22-go września w naszej diecezji obchodzimy święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Siedlcach. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00.
  3. W czwartek 23-go września, wspominamy w liturgii Kościoła św. o. Pio, kapucyna z Pietrelciny. Uroczysta Msza św. w naszym sanktuarium o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę 25-go września rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Modlitwy nowennowe będą odmawiane podczas Mszy Św. o godz.18.00.
  5. W sobotę 25-go września swoje imieniny obchodzi br. Władysław Horajski - zakrystianin. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Solenizanta. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Bracie. 
  6. Zapraszamy chłopców po I Komunii Św. do grona ministrantów. Zbiórka ministrancka w sobotę o godz. 10.00, w sali pod klasztorem. Zapraszamy wszystkich ministrantów.
  7. Informujemy, że nasze sanktuarium jest otwarte codziennie od 6:30 do 19:00. W miesiącu wrześniu obraz Matki Bożej odsłaniany jest  w soboty i niedziele, również wieża widokowa będzie otwarta tylko w weekendy od 7.00 do 19.00.
  8. Na sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 25-go września na godz. 8.00 następujące rodziny: Wójtowicz, Pręciuk i Szałaj z ul. O. Tomasza.
  9. Dziękujemy wszystkim Czcicielom M. B. Pocieszenia, Parafianom, Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom za wasze ofiary na potrzeby naszego kościoła sanktuaryjnego i klasztoru. Niech Pan Wam hojnie błogosławi za okazane dobro.
  10. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., młodzież przygotowującą się do bierzmowania, naszych Dobrodziejów, nasze rodziny, oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…