20 luty 2022 roku

  1. Dzisiejszej niedzieli o godz. 10.30 odbędzie się (odbyło się) spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. oraz Msza św. o godz. 11.30 z kazaniem dla dzieci.
  2. We wtorek 22-go lutego w liturgii Kościoła obchodzimy Święto Katedry św. Piotra. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W najbliższą sobotę 26-go lutego odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji pokoju na Ukrainie. W programie Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.30 modlitwa różańcowa. Czuwanie zakończymy apelem jasnogórskim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę 26-go lutego, odbędzie się dekanalny turniej tenisa stołowego dla ministrantów. Początek rozgrywek o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmuje o. Grzegorz Gutek OFMCap., opiekun LSO. Zachęcamy ministrantów do wzięcia udziału w tym turnieju.
  5. Informujemy naszych Parafian i Gości, że obecnie trwa remont naszego chóru zakonnego, w którym odbywają się modlitwy naszej wspólnoty zakonnej. Podjęcie remontu jest podyktowane troską o nasz klasztor i miejsce modlitwy. Za wszelkie ofiary na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. 26-go lutego (sobota) w świetlicy wiejskiej w Orchówku odbędzie się bal dla dzieci z konkursami. Zapisy do dnia 24-go lutego w świetlicy wiejskiej, u Sołtysa oraz u przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich. Początek balu o godz. 14.30. Mile widziane przebranie karnawałowe. Dla każdego uczestnika przewidziane są prezenty. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.
  7. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Soroka, Korneluk, Szolle  z ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty składają się następujące rodziny: Kosidło, Zadroga i Kapluk z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary wyrażamy naszą wdzięczność.
  8. Dziękujemy Parafianom i Gościom za ofiary oraz za wszystkie oznaki życzliwości i dary na rzecz naszego kościoła i klasztoru. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa i owocnego tygodnia.