20 września 2020 roku

  1. Dzisiejszej niedzieli w naszej Parafii na Mszy św. o godz. 11.30 rozpoczynamy 33-dniowe rekolekcje zakończone uroczystym osobistym Aktem Ofiarowania się Maryi. Prowadzi je Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi z Warszawy, którą serdecznie witamy. Spotkania będą odbywały się w niedziele. Po Mszy św. zapraszamy na adorację przed Najświętszym Sakramentem oraz konferencję. Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej parafii oraz niewolnicyZmilosci.pl.
  2. W poniedziałek 21-go września, obchodzimy święto Św. Mateusza Ewangelisty. We wtorek zaś, 22-go września w naszej diecezji obchodzimy święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Siedlcach. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  3. W środę 23-go września, wspominamy w liturgii Kościoła św. o. Pio, kapucyna z Pietrelciny. Uroczysta Msza św. z ucałowaniem relikwii w naszym sanktuarium o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  4. W piątek 25-go września rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Modlitwy nowennowe będą odmawiane podczas Mszy Św. o godz.18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  5. Rodziców i ich Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie organizacyjno-formacyjne, które odbędzie się w następną niedzielę 27-go września po Mszy św. o godz. 9.00. Na Mszy św. o. godz. 9.00 zostaną poświęcone różańce. Obecność obowiązkowa.
  6. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30, w salce pod klasztorem, spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność obowiązkowa.
  7. Informujemy, że nasze sanktuarium jest otwarte codziennie od 6:30 do 19:00. W miesiącu wrześniu obraz Matki Bożej będzie odsłonięty w soboty i niedziele, również wieża widokowa będzie otwarta tylko w weekendy od 7.00 do 19.00. Zapraszamy na modlitwę i zwiedzanie.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Mutwickich i Kamińskich z ul. Kochanowskiego Szałaj z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 26-go września na godz. 8.00 następujące rodziny: Żelechowskich, Michalskich i Dudzińskich z ul. Dąbrowskiego 1A, 3 i 6.
  9. Dziękujemy wszystkim Czcicielom M. B. Pocieszenia, Parafianom, Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom za wasze ofiary na potrzeby naszego kościoła sanktuaryjnego i klasztoru. Niech Pan Wam hojnie błogosławi za okazane dobro.