21 kwietnia 2024 roku

 1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania. Prosimy naszych Parafian i Gości o włączenie się w tę inicjatywę Kościoła. Ofiary zebrane dziś na tacę są przeznaczone na działalność duszpasterstwa powołań naszej Zakonnej Prowincji.
 2. Minionej niedzieli, ks. Rafał po Mszy św. rozprowadzał książki. Jeżeli ktoś nie otrzymał to zachęcam by wziąć wraz z ulotką o programie misji. Książki są wyłożone na stoliku z prasą.                     
 3. Trwa peregrynacja obrazu św. Antoniego w Orchówku. Zapraszamy Rodziny, które przyjęły obraz na Mszę św. we wtorek. Pomocą w przyjęciu obrazu jest modlitewnik do św. Antoniego, również program przyjęcia obrazu, które są wyłożone na stolikach z prasą.
 4. Trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. We wtorek 23-go kwietnia kolejne spotkanie: o godz. 17.00 godzinki, o 17:30 nabożeństwo, o godz. 18:00 Msza św. Słowo Boże wygłosi o. Eliasz Hetmański. Intencje można składać na ołtarzu św. Patrona lub w zakrystii i przez naszą stronę internetową. Ofiary będą przeznaczone na podejmowane remonty. 
 5. Informujemy naszych Parafian i Gości, że budowa nowych toalet przy sanktuarium posuwa się do przodu, jak również konserwacja ławek przed kościołem. Ławki są na etapie malowania listew drewnianych i w następnym tygodniu mają zostać zamontowane. Dziękujemy p. Dariuszowi Ignatiukowi za pomalowanie elementów metalowych ławek. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki MBP.
 6. We wtorek 24-go kwietnia obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski, zaś Święto św. Marka Ewangelisty, przypada w czwartek 25-go kwietnia.  
 7. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego w celu nabycia kawy kapucyńskiej, balsamu, krówek z Orchówka, produktów leczniczych.
 8. Zapraszamy na godz. 17.30 na modlitwę różańcową, w sobotę zaś o godz. 17.00. We wtorek  z racji na nowennę nie będzie modlitwy różańcowej o 17.30.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Nowy numer Echa Katolickiego jest wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła.      
 10. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Reps, Łagoda, Karpińskich  z ul. Wrzosowej. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Oniszczuk, Małasiewicz, Białobłockich z ul. Wesołej i ul. Dworskiej.
 11. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru, które składacie na tacę i nasze konto parafialne. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Dobrego Pasterza oraz dobrego tygodnia.
 12. Panu Bogu polecamy czas peregrynacji obrazu, przyszłe misje parafialne, wołając: O dobry i miłosierny Boże, nasz Ojcze