22 października 2023 roku

 1. Dzisiejszy Dzień Pański jest przeżywany jako niedziela misyjna. Pamiętajmy w swoich modlitwach o misjonarzach. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tace, które są wsparciem dla misji prowadzonych przez naszą Prowincję Zakonną.
 2. Dzisiejszej niedzieli odbywa się wizytacja naszej parafii. W programie: po Mszy o 9.00 spotkanie z grupami parafialnymi, o 11.00 wspólna modlitwa na cmentarzu, o 11.30 Msza św.,  o 14.00 – spotkanie z Radą Parafialną, o 15.00 spotkanie z nauczycielami.
 3. W ostatnią niedzielę, odbył się koncert organowy w wykonaniu p. Barbary Grontkowskiej – organy i p. Małgorzaty Grytczuk –  śpiew. Dziękujemy naszym artystkom za piękne wykonanie.
 4. Dziękujemy serdecznie Pani Małgorzacie - Katechetce, za przygotowanie młodzieży i dzieci oraz poprowadzenie części artystycznej w kościele z okazji Dnia Papieskiego.
 5. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 17:30, w sobotę o godz. 17.00.
 6. Dziękujemy naszym Gościom i Parafianom za ofiary na ołtarz MBP. Naszą codzienną modlitwą wyrażamy naszą wdzięczność Ofiarodawcom i Dobrodziejom.
 7. W sobotę 28 października przypada Uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – Patronów Diecezji Siedleckiej. Msze św. w naszym sanktuarium o godz. 7.00 i 18.00.
 8. W naszej parafii organizujemy „Bal Wszystkich Świętych”, który odbędzie się w sobotę              28 października w godzinach od 15.00 do 19.00, dla dzieci wraz z rodzicami. W programie: wspólne śpiewanie, gry i zabawy dla dzieci oraz wspólny posiłek. Zapisy w zakrystii.
 9. Informujemy, że od następnej niedzieli będzie nowa księga intencji mszalnych na 2024 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji.
 10. Zachęcamy do czytania Echa Katolickiego, w celu pogłębienia wiedzy religijnej.
 11. Zbliża się miesiąc listopad, który jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na ławkach zostały wyłożone kartki wypominkowe, które składamy w kopercie na tacę lub w zakrystii. Prosimy również wpisać datę wyczytania zmarłych. O 17:30 różaniec i za zmarłych, a o 18:00 Msza św.
 12. Bardzo dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Czelej, Paciuk (Seniorzy), Paciuk (Juniorzy). W tym tygodniu składają się rodziny: Straczuk, Matczuk, Horszczaruk z ul. Nadbużańskiej.
 13. Wszystkim, którzy wspierają nasze sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą składamy wielkie Bóg zapłać i zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w Waszych intencjach. Życzymy Wam obfitości łaski Bożej i błogosławionego tygodnia.
 14. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy naszą Parafię, ks. Biskupa, Dobrodziejów, nasze rodziny, oraz nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…