24 maja 2020 roku

  1. W naszym sanktuarium trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. W najbliższy wtorek 26 maja kolejne spotkanie: o godz. 17:30 nabożeństwo i wyczytywanie intencji, a o 18:00 Msza św. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do wspólnej modlitwy.
  2. Dzisiejszej niedzieli 24-go maja po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., które odbędzie się w naszym sanktuarium. Prosimy o obecność, gdyż podejmiemy ważne decyzje.
  3. Od czwartku trwają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu i diakonatu, które przeżywają nasi Bracia Klerycy z Lublina – Poczekajki. Prosimy Was o modlitwę w ich intencji o dobre przygotowanie do tej posługi i jej owocność.
  4. Ks. Bp Kazimierz Gurda zaprasza wszystkie panie na V Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina. Odbędzie się ona w niedzielę, 31maja br., pod hasłem: „Bohaterki codzienności” zaś tematyka dotyczyć będzie między innymi „Fenomenu kobiety” w nauczaniu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie Panie z naszej parafii. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej i Fb.
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca maja, w naszym kościele parafialnym: Msze św. o  godz. 9.00, 10.15 (dodatkowa), 11.30, 18.00. Msze św. w kaplicach o godz. 9.30 i 11.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy poprzez realną obecność na Mszy św.
  6. 1-go czerwca w katedrze siedleckiej, przyjmie sakrę biskupią ks. Grzegorz Suchodolski i będzie pełnił posługę biskupa pomocniczego w naszej diecezji. Prosimy o modlitwę w intencji Biskupa Nominata, o dobre przygotowanie do święceń i owocne pełnienie posługi pasterskiej.
  7. Trwa miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy wszystkich do naszego sanktuarium na nabożeństwa majowe, które odbywają o godz. 17:30, a także do pozostania na Mszy św.
  8. Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i Dysponentom grobów na naszym cmentarzu parafialnym za wpłacanie ofiar w postaci opłaty administracyjnej, która wynosi 30 zł za rok, zgodnie z naszym regulaminem. Prosimy o regulowanie powyższych opłat za rok 2020, które wspomogą prace remontowo-budowlane na naszym cmentarzu parafialnym, które zostały zaplanowane.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie sanktuarium i ofiarę na kościół rodzinie: Matczuk z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 30-go maja na o godz. 8:00 rodziny: Matczuk, Kościołek, Soroka z ul. Nadbużańskiej 27, 29 i 39.
  10. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać życząc Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego tygodnia.