24 października 2021 roku

 1. Dzisiejszy Dzień Pański jest przeżywany jako niedziela misyjna pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Pamiętajmy w swoich modlitwach o misjonarzach. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tace, które są wsparciem dla misji prowadzonych przez naszą Prowincję Zakonną.
 2. Dzisiejszej niedzieli odbędzie się (odbyła się) po Mszy św. o godz. 11.30 katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 3. Trwa miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę, codziennie o godz. 17:30. Szczególnie liczymy na obecność dzieci, młodzieży i ministrantów oraz tych, którzy jeszcze nie byli.
 4. Trwają prace renowacyjne ołtarza św. Antoniego. Obecnie udało się zebrać 45 tys. zł, brakuje jeszcze 5 tys. zł do kwoty, którą trzeba pokryć ze środków własnych. Ofiary można składać w zakrystii lub do skarbonek, a także na konto parafialne.
 5. W czwartek 28 października przypada uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – Patronów Diecezji Siedleckiej. Msze św. w naszym sanktuarium o godz. 7.00 i 18.00. Będziemy polecać naszych Pasterzy i wiernych naszej diecezji we wspólnej modlitwie.
 6. W sobotę 30 października w godzinach od 15.30 do 19.00, w sali pod klasztorem odbędzie się „Bal Wszystkich Świętych” dla dzieci od 4 do 10 lat. W programie: wspólne śpiewanie, dekorowanie babeczek, gry i zabawy dla dzieci.  Zapisy u Pań w przedszkolu. Informacje są również podane na plakacie przed kościołem. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
 7. Informujemy, że od następnej niedzieli czyli 31-go października, będzie nowa księga intencji mszalnych na 2022 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św. w przyszłym tygodniu, także gregoriańskich.                                                                                                     
 8. Na ławkach zostały wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnianie. O 17:30 różaniec i wyczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 Msza św. w ich intencji. Jest możliwość ustalenia daty odczytania kartki wspominkowej, należy wówczas podać termin uzgadniając go w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.                                                  
 9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zatroszczmy się o porządek na cmentarzu i na grobach naszych bliskich. Prosimy o dokładną segregację śmieci, które wyrzucamy do poszczególnych boksów. Za dotychczasową współpracę serdecznie dziękujemy.    
 10. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Bartoszewskich i Dudzińskich  z ul. Dąbrowskiego. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Bartoszewskich i dwie Rodziny Niedźwieckich z ul. Dąbrowskiego. Za ofiary, okazaną dobroć i życzliwość już teraz wyrażamy naszą wdzięczność.
 11. Wszystkim, którzy wspierają nasze sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą składamy wielkie Bóg zapłać i zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w Waszych intencjach. Życzymy Wam obfitości łaski Bożej i błogosławionego tygodnia.
 12. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, rodziny, dzieci, młodzież, naszych Dobrodziejów, oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…