27 grudnia 2020 roku

  1. Dziś w Kościele przeżywamy NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY. Pamiętajmy w swoich modlitwach o wszystkich Rodzinach, a szczególnie z naszej parafii, przeżywających różnorakie trudności i kryzysy.
  2. W czwartek 31-go grudnia zakończenie roku kalendarzowego 2020. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne, na godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy dziękować Bogu za miniony rok i prosić o łaski na kolejny.
  3. W piątek będziemy świętować Nowy Rok 2021 obchodząc Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte w sanktuarium i kaplicach według porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek i I sobotę miesiąca. W I piątek nie będzie odwiedzin chorych z Komunią Świętą. W I sobotę miesiąca, 2-go stycznia o 17.30 nabożeństwo do MBP i o 18.00 Msza św. za Ojczyznę i Radio Maryja. W sobotę także odwiedziny chorych z Komunią Świętą w godzinach od 8.00 do 12.00.
  5. Przyszła niedziela, to niedziela adoracyjna. Z powodu kwarantanny narodowej nie będzie dnia skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy na adorację i różaniec po Mszy św. o godz. 9:00, zaś o godz. 11.00 medytacja maryjna. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli, to tradycyjnie nasz dar serca na FUNDUSZ REMONTOWY KLASZTORU I KOŚCIOŁA.
  6. Przypominamy, że zbliża się czas wizyty duszpasterskiej w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Jako duszpasterze chcemy spotkać się z naszymi parafianami. Lecz udamy się do tylko do tych rodzin, które będą chciały zaprosić nas do sowich domów. Wyrażamy nadzieję, że kolęda rozpocznie się po 17 stycznia 2021 r. Szczegóły zostaną podane w miesiącu styczniu.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinie Baj. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 2-go stycznia na godz. 8.00 rodziny: Dwie Rodziny Bieleckich i Jakubik z ul. Wesołej.
  8. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru, na remonty i konfesjonały zamykane. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Maki Bożej Pocieszenia.