28 stycznia 2024 roku

 1. Informujemy naszych parafian i sympatyków, że została przygotowana dokumentacja w postaci projektu w celu realizacji budowy nowych toalet przy naszym kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim za ofiary na wzmiankowany cel.
 2. Zapraszamy na godz. 17.30 do naszego sanktuarium na modlitwę różańcową. W I czwartek i piątek oraz I sobotę o godz. 17.00, który prowadzą wyznaczone wspólnoty z naszej parafii.
 3. Zapraszamy na pielgrzymkę śladami św. Pawła Apostoła w dniach 14-22.05.2024 r. Odwiedzimy Stambuł, Ankarę, Kapadocję, Efez, Pergamon i inne miejsca. Koszt 760 Euro + 2200 zł. Program pielgrzymki jest na stolikach z prasą. Zapisy i informacje u o. Proboszcza do 25 lutego.
 4. Trwa peregrynacja obrazu św. Antoniego w miejscowości Sobibór Stacja. Rodziny, które przyjęły obraz przychodzą na Mszę św. w najbliższy wtorek 30-go stycznia, z intencjami wypisanymi na kartkach. Pomocą w przyjęciu obrazu jest modlitewnik do św. Antoniego. Harmonogram jest zamieszczony na stronie internetowej i facebookowej.  
 5. W piątek 2-go lutego obchodzimy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w sanktuarium o godz. 9.00 i 18.00, w kaplicach o 16.00. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na wsparcie sióstr z zakonów klauzurowych.                                   
 6. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, I piątek, I sobotę miesiąca. W czwartek nabożeństwo o 17.30 i Msza św. o godz. 18.00. W I piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Nabożeństwo o 17.30, a o 18.00. Msza św.                                                              
 7. W I sobotę miesiąca tj. 3-go lutego, zapraszamy na „Wieczór z Maryją”. W programie: o 17.00 różaniec wynagradzający, o godz. 17.30 medytacja, o godz. 18.00 Msza św., następnie konferencja na temat żalu za grzechy, adoracja Najświętszego Sakramentu i apel jasnogórski.
 8. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. o 9:00 adoracja. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru. 
 9. Na stolikach została wyłożona prasa katolicka w tym Echo Katolickie. Zachęcamy do czytania.
 10. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Fornal, Kunz (Seniorzy) i Kunz (Juniorzy). W tym tygodniu składają się rodziny: Filipczuk, Głowackich, Prokurat z ul. Nadbużańskiej.
 11. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego tygodnia.
 12. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy czas peregrynacji obrazu, naszą parafię, Dobrodziejów, rodziny, młodzież, dzieci oraz nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…