29 października 2023 roku

 1. We wtorek kończy się miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Dziękujemy tym, którzy aktywnie włączali się w tę modlitwę, wyrazy wdzięczności kierujemy do Dzieci i Młodzieży, dziękujemy również wszystkim naszym Parafianom.
 2. W minionym tygodniu, zostały zamontowane na balustradzie chóru organowego odresturowane anioły wraz z postumentami. Koszt wyniósł 60500 zł. Bóg zapłać mówimy naszym Gościom i Parafianom za ofiary na remont ołtarza MBP i aniołów. Naszą codzienną modlitwą wyrażamy naszą wdzięczność Ofiarodawcom.
 3. W naszej parafii został zorganizowany „Bal Wszystkich Świętych”. Wzięło w nim udział 26 dzieci. Bóg zapłać za pomoc i poprowadzenie balu wszystkim zaangażowanym.
 4. W środę 1-go listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 9:00 i 18:00, zaś na cmentarzu o godz. 11:30. Po Mszy procesja żałobna, modlitwa za zmarłych i poświęcenie nagrobków. 1-go i 2-go listopada nie będzie Mszy św. w kaplicach.
 5. W czwartek 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Przypominamy, że przez cały miesiąc listopad, za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny. Warunkiem jest: modlitwa za zmarłych, stan łaski uświęcającej, przyjęta Komunia Św., modlitwa według intencji Ojca Świętego.
 6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W 1-szy czwartek miesiąca nie będzie nabożeństwa o godz. 17.30 tylko różaniec wypominkowy i Msza św. o 18.00. W 1-szy piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. O 17.00 różaniec wypominkowy, o 17.30 nabożeństwo, o godz. 18.00 Msza Św.
 7. W I sobotę miesiąca, 4-go listopada w ramach WIECZORU Z MARYJĄ kolejne nabożeństwo. W programie: Różaniec wypominkowy będzie o godz. 17.00, o 17.30 nabożeństwo i medytacja maryjna, o 18.00 Msza św., o 19.00 konferencja o sakramencie pokuty i adoracja.
 8. Przyszła niedziela to adoracyjna. O godz. 10:30 nie będzie konferencji dla narzeczonych w ramach DNIA SKUPIENIA. O godz. 11.00 adoracja eucharystyczna, a o 11.30 Msza św. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli zasili FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 9. Informujemy, że jest już nowa księga intencji mszalnych na 2024 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji.
 10. Bardzo dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Straczuk, Matczuk, Horszczaruk. W tym tygodniu składają się rodziny: Hauzer, Kozieja, Pączek z ul. Nadbużańskiej.
 11. Wszystkim, którzy wspierają nasze sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą składamy wielkie Bóg zapłać i zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam obfitości łaski Bożej i błogosławionego tygodnia.