3 kwietnia 2022 roku

 1. Dziś I niedziela miesiąca – adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru. 
 2. W minionym tygodniu przeżywaliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Dziękujemy tym, którzy brali w nich udział, skorzystali  ze spowiedzi świętej, wspierali swoją modlitwą i różnymi darami na nasz rekolekcyjny stół.                      
 3. Zapraszamy do naszego sanktuarium o godz. 17.30 na różaniec fatimski w intencji pokoju na Ukrainie i całym świecie. W tym tygodniu będziemy modlić się od poniedziałku do czwartku.
 4. Dziękujemy już dziś wszystkim za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Jeśli ktoś pragnie złożyć ofiarę to zapraszamy naszych Parafian do zakrystii lub na konto parafialne, a także można wrzucać do skarbonek pod chórem organowym.
 5. W tym tygodniu będziemy przeżywać  I czwartek miesiąca. Nabożeństwo o 17.30, a o 18.00 Msza św. w intencji nowych powołań.
 6. W następną niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na katechezę, która odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30 w salce pod klasztorem.
 7. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Męki Pańskiej, czyli Niedzielę Palmową, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św.            
 8. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które pomagają nam owocnie przeżywać Wielki Post. To zaproszenie kierujemy szczególnie do tych, którzy jeszcze nie byli na Gorzkich Żalach czy Drodze Krzyżowej.
 9. W piątek 8-go kwietnia o godz. 19.00 zapraszamy naszych Parafian i Gości na śpiewaną drogę krzyżową, którą wykona schola parafialna pod przewodnictwem p. M. Grytczuk.
 10. Chorych, do których nie chodzimy co miesiąc w pierwsze piątki, a chcieliby przed Świętami przystąpić do spowiedzi i Komunii Św. nawiedzimy w środę 13 kwietnia w godz. od 8:00 do 12:00.  Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii po Mszy św. lub telefonicznie.  
 11. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinie: Kozieja z ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła, następujące rodziny: Żarkiewicz, Zarczuk, Kościołek z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary wyrażamy naszą wdzięczność. 
 12. Dziękujemy naszym Parafianom i Gościom, którzy wspierają nas swoimi ofiarami materialnymi, dobrym słowem i życzliwością.  Niech Pan wynagrodzi Wam za wszelkie dobro swoim hojnym błogosławieństwem i strzeże od wszelkiego zła.
 13. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy intencje pokoju na Ukrainie, naszą parafię, czas przygotowania do Świąt Wielkanocnych oraz nasze rodziny i nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…