3 lipca 2022 roku

 1. Dziś I niedziela miesiąca lipca, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Konferencja o 10:30 w sali pod klasztorem. O 11:00 medytacja maryjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary z tej niedzieli są przeznaczone na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 2. Informujemy naszych Parafian o trwaniu prac przy ołtarzu bł. Honorata jak i w naszym kościele. Wnęka ołtarzowa została przygotowana do malowania, a w połowie lipca rozpoczną się prace związane z położeniem parkietu. Serdecznie dziękujemy Parafianom i Gościom za ofiary składane na rzecz remontu ołtarza.                         
 3. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę różańcową o godz. 17.30. w sobotę zaś o 17.00.
 4. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Pocieszenia na Wielką Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia w każdą sobotę. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza św. Prośby do Matki Bożej można składać w zakrystii, lub do skrzynki z intencjami bądź przez naszą stronę internetową. Nowenna i czas odpustu będą przygotowaniem do zawierzenia naszej Parafii MBP.
 5. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek. Nabożeństwo o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań.
 6. W następną niedzielę S. Barbara Kratiuk, opowie nam o pracy misyjnej w Czadzie, a także będzie zbierała ofiary do puszek na misje. Zachęcamy do wsparcia powyższej inicjatywy.
 7. 10 lipca tj. w niedzielę, taca będzie zbierana z przeznaczeniem na Katolickie Radio Podlasie.
 8. Informujemy, że w wakacje nasze sanktuarium będzie otwarte codziennie w dni powszednie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłaniany na Mszy św. o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o godz. 18:00. Zapraszamy na modlitwę, a także na wieżę widokową, która będzie otwierana codziennie od 7.00 do 19.00.
 9. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest rozłożona prasa katolicka. W kasetkach na drzwiach obrazki, foldery i pocztówki naszego Sanktuarium. Zachęcamy pogłębiania wiedzy religijnej.
 10. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła rodzinom: Głowackich i Kunz (Juniorzy) z ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła składają się następujące rodziny: Książek, Szczygielskich i Madej z ul. Kolejowej.
 11. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na tacę i do skarbonek na potrzeby naszego kościoła, na rzecz ołtarza bł. Honorata i klasztoru, a także za wszelkie dobro na rzecz naszej zakonnej wspólnoty. Wyrażamy naszą wdzięczność pamiętając o Was w naszej codziennej modlitwie. Wszystkim pragniemy życzyć obfitości łask Bożych oraz dobrego i owocnego tygodnia.
 12. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy naszą parafię, przygotowanie do zawierzenia parafii, nasze rodziny oraz nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…