3 października 2021 roku

  1. Dziś I niedziela miesiąca - adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Konferencja o godz. 10:30 w sali pod klasztorem, następnie adoracja i Msza św. o godz. 11.30, a po niej zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary z tej niedzieli to wsparcie Funduszu Remontowego kościoła i klasztoru, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek 4-go października uroczystość odpustowa ku czci św. Franciszka z Asyżu. Kazania wygłosi o. Marek Nowacki OSPPE, Przeor OO. Paulinów z Włodawy. W tym dniu Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00, a po niej nabożeństwo Transitus, pamiątka śmierci św. Franciszka. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek 5-go października obchodzimy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, a w czwartek 7-go października, wspomnienie NMP Różańcowej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Informujemy naszych Parafian i Gości, że w najbliższy wtorek oddajemy poniszczone obszycia z ławek kościelnych do tapicera w celu zmiany materiału na nowy. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy. 
  5. W następną niedzielę tj. 10-go października będziemy przeżywali Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się!”. W tym dniu po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i Dysponentom grobów na naszym cmentarzu parafialnym za wpłacanie ofiar w postaci opłaty administracyjnej, która wynosi 30 zł za rok, zgodnie z naszym regulaminem. Składane ofiary wspomagają prace remontowo-budowlane na naszym cmentarzu parafialnym.
  7. Przypominamy, że trwa miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę, na godz. 17:30. Szczególnie liczymy na obecność dzieci i młodzieży oraz naszych ministrantów.
  8. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Szarpak i Budner z ul. Kochanowskiego. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Mutwickich, Kamińskich z ul. Kochanowskiego i Szałaj z ul. Dąbrowskiego. Za ofiary, okazaną dobroć i życzliwość już teraz mówimy Bóg zapłać.
  9. Składamy wyrazy wdzięczności za wasze ofiary na rzecz funduszu remontowo-budowlanego naszego kościoła i klasztoru. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki MBP oraz dobrego tygodnia.
  10. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, naszych Dobrodziejów, nasze rodziny, oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…