3 stycznia 2021 roku

  1. Dzisiejsza niedziela jest adoracyjną. Z powodu kwarantanny nie ma dnia skupienia dla narzeczonych. Tradycyjnie już adoracja eucharystyczna i różaniec po Mszy św. o godz. 9:00, rozważanie maryjne o godz. 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli, to zbiórka ofiar na FUNDUSZ REMONTOWY KLASZTORU I KOŚCIOŁA.
  2. 6-go stycznia, w środę będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Na pierwszej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła w celu oznaczenia drzwi swego domu dając przez to wyraz naszej chrześcijańskiej tożsamości. Taca z dzisiejszego dnia będzie przeznaczona na misje prowadzone przez naszą Zakonną Prowincję.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek  miesiąca. Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.30 i Msza św. w intencji nowych powołań o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Przy naszej szopce jest figurka anioła, który nie tylko się kłania, ale także mówi, a dokładniej dziękuje i śpiewa kolędy. Oczywiście w czasie Mszy św. jest wyłączany. Zapraszamy do zobaczenia aniołka i posłuchania kolęd.
  5. Przypominamy o nowej księdze intencji mszalnych na Nowy Rok 2021 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji Mszy św. Jest możliwość zamawiania Mszy św. gregoriańskich.
  6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinie Jakubik z ul. Wesołej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 9-go stycznia na godz. 8.00 rodziny: Mackiewicz, Miazio i Kotlarek z ul. Wesołej.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom, Czcicielom M. B. P. dziękujemy za ofiary, życzliwość i wsparcie. Niech Pan Wam hojnie błogosławi w Nowym Roku, a Maryja ma w swojej opiece.