31 marca 2024 roku

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie liturgii podczas Triduum Paschalnego. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, życzenia wielkanocne i dary na nasz wspólnotowy stół oraz za wszelkie dobro. 
 2. Jutro drugi dzień Świąt - PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. Msze św. w naszym sanktuarium i kaplicach będą odprawiane według porządku niedzielnego. W tym dniu będą zbierane ofiary do puszek na rzecz KUL i wyższych uczelni katolickich.                                                            
 3. Trwa peregrynacja obrazu św. Antoniego w Orchówku. Rodziny, które przyjęły obraz przychodzą na Mszę św. we wtorek, z intencjami wypisanymi na kartkach. Pomocą w przyjęciu obrazu jest modlitewnik do św. Antoniego, również program przyjęcia obrazu, które są wyłożone na stolikach z prasą. Pamiątką peregrynacji może być obraz św. Antoniego Orchowskiego.   
 4. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego w celu nabycia kawy kapucyńskiej, balsamu, krówek z Orchówka, produktów ziołowych i innych towarów.
 5. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy codziennie na godz. 15:00 do naszej świątyni na modlitwy nowennowe i wspólną Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 6. Zapraszamy na godz. 17.30 do naszego sanktuarium na modlitwę różańcową, w sobotę zaś o godz. 17.00. W I czwartek i piątek różaniec o godz. 17.00.
 7. Z racji na oktawę Wielkiej Nocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. W tym tygodniu będziemy przeżywać: I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I czwartek nabożeństwo o 17.30 i Msza św. w intencji powołań o godz. 18.00. W pierwszy piątek nabożeństwo o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00. Odwiedziny chorych z Komunią Świętą od godz. 8.00.
 9. W I sobotę miesiąca tj. 6-go kwietnia, zapraszamy na „Wieczór z Maryją”. W programie: o godz. 17.00 różaniec, nabożeństwo do MBP i medytacja, Msza św. o godz. 18.00, konferencja, i apel jasnogórski.
 10. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru.
 11. W przyszłą niedzielę - będziemy przeżywać Święto Bożego Miłosierdzia (niedziela). Kolekta z tej niedzieli będzie przekazana na potrzeby CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia.              
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Nowy numer Echa Katolickiego jest wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 13. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu RTV i AGD. Zbiórka będzie miała miejsce do 9 kwietnia. Miejsce składowania sprzętu - parking przed kościołem.
 14. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Ratkiewicz, Bieleckich, Jakubik. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Kotlarek, Mackiewicz, Miazio z ul. Wesołej.                                                                    
 15. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Pana oraz pięknego i owocnego przeżycia czasu Wielkanocy.