31 października 2021 roku

 1. Wczoraj odbył się Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i poprowadzenie chrześcijańskiej imprezy dla najmłodszych z naszej parafii.
 2. Dziś  kończy się miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Dziękujemy tym, którzy aktywnie włączali się w tę modlitwę, szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Dzieci i Młodzieży, dziękujemy również wszystkim naszym Parafianom.  
 3. Prace renowacyjne ołtarza św. Antoniego powoli zbliżają się ku końcowi. Obecnie brakuje jeszcze 4 tys. zł do kwoty, którą trzeba pokryć ze środków własnych. Ofiary można składać w zakrystii lub do skarbonek, a także na konto parafialne, za które dziękujemy.
 4. W poniedziałek 1-go listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 9:00 i 18:00, zaś na cmentarzu o godz. 11:30. Po Mszy procesja żałobna, modlitwa za zmarłych i poświęcenie nagrobków. 1-go i 2-go listopada nie będzie Mszy św. w kaplicach.
 5. Od poniedziałku 1-go listopada w naszym sanktuarium rozpoczynamy wypominkową modlitwę za zmarłych. Zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 17:30 i odczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 na Mszę św. w ich intencji. Na ławkach są jeszcze kartki, które czytelnie wypełnione można złożyć w zakrystii lub na tace.
 6. We wtorek 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Przypominamy, że przez cały miesiąc listopad, za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny. Warunkiem jest: modlitwa za zmarłych, stan łaski uświęcającej, przyjęta Komunia Św., modlitwa według intencji Ojca Świętego, wyznanie wiary i wykluczenie wszelkiego przywiązania do grzechu.
 7. W czwartek 4-go listopada o godz. 16.00 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie oazowe, które będzie miało charakter modlitweno-organizacyjny. Zapraszamy młodzież z naszej parafii do formacji w Ruchu Światło – Życie.
 8. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W 1-szy czwartek miesiąca nabożeństwo o godz. 17.30, Msza św. o 18.00. W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą a wieczorem o 17.30 nabożeństwo, a o godz. 18.00 Msza Św. W Sobiborze Wsi Msza św. o godz. 16.00. W I sobotę miesiąca, Msza św. za Ojczyznę i Radio Maryja.
 9. Przyszła niedziela to Niedziela Adoracyjna. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych w ramach DNIA SKUPIENIA. O godz. 11.00 adoracja eucharystyczna, a o 11.30 Msza św. Po Mszy św. o godz. 11.30 dla członków Kółek Różańcowych zmiana tajemnic. Taca z tej niedzieli zasili FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 10. Informujemy, że jest już nowa księga intencji mszalnych na 2022 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św., także gregoriańskich.
 11. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom Niedźwieckich z ul. Dąbrowskiego. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Kozaczuk i Grajczyk z ul. Dąbrowskiego. Za ofiary, okazaną dobroć i życzliwość już teraz wyrażamy naszą wdzięczność.
 12. Wszystkim, którzy wspierają nasze sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą składamy wielkie Bóg zapłać i zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam obfitości łaski Bożej i błogosławionego tygodnia.
 13. W tym tygodniu do domu Ojca odeszli śp. Stanisław Kondracki i Marian Siwiec. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
 14. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, rodziny, dzieci, młodzież, naszych Dobrodziejów, oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…