4 kwietnia 2021 roku

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie liturgii podczas Triduum Paschalnego. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, życzenia wielkanocne i dary na nasz wspólnotowy stół oraz za wszelkie dobro, którego od was doświadczamy.
 2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca z dnia dzisiejszego jest przeznaczona na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 3. Jutro drugi dzień Świąt - PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. Msze św. w naszym sanktuarium i kaplicach będą odprawiane według porządku niedzielnego.                                                          
 4. Z racji na oktawę Wielkiej Nocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W przyszłą niedzielę tj. 11-go kwietnia będziemy przeżywać Święto Bożego Miłosierdzia. Kolekta z tej niedzieli będzie przekazana na potrzeby CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ.
 6. Przypominamy, że trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy codziennie na godz. 15:00 do naszej świątyni na wspólną modlitwę. W Święto Bożego Miłosierdzia (niedziela) o godz. 15.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Wszystkich serdecznie zapraszamy, by uwielbić ten przymiot Boga.
 7. W niedzielę 11-go kwietnia po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B.                      
 8. We wtorek – 13-go kwietnia, kolejny raz będziemy przeżywać w naszym sanktuarium Wielką Nowennę do św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy naszych Parafian i Gości na nabożeństwo o 17:30 i Mszę św. o 18:00. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem, jak również zamawiać drogą elektroniczną przez naszą stronę internetową.
 9. Informujemy naszych Parafian, że miesiącu marcu zakupiliśmy 2 kapy liturgiczne, w kolorze złotym i czerwonym, a także do odrestaurowania i pozłocenia, oddaliśmy naszą monstrancję, kielich i puszkę. Ponadto, w naszym sanktuarium zostały zamontowane dwa zamykane konfesjonały. W tym miesiącu także obraz MBP, zostanie poddany pełnej konserwacji.
 10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Andor z ul. Brzozowej i Byczik z ul. Strażackiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 10-go kwietnia na godz. 8.00 rodziny: Cupryn, Perchuć i Szałaj z ul. Strażackiej. 
 11. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru, które składacie na tacę i nasze konto parafialne. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Pana oraz pięknego i owocnego przeżycia czasu Wielkanocy.
 12. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, nasze rodziny i nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…