5 lipca 2020 roku

  1. Dziś I niedziela miesiąca lipca, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Konferencja o 10:30 w sali pod klasztorem. O 11:00 medytacja maryjna, po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary z tej niedzieli to wsparcie Funduszu Remontowego kościoła i klasztoru, za które serdecznie dziękujemy.
  2. W sobotę 11-go lipca, w liturgii Kościoła obchodzimy Święto Św. Benedykta, Patrona Europy. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 7.00 i 18.00, będziemy modlić się za nasz kontynent.
  3. W przyszłą niedzielę 12-go lipca, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. na Mszę św. o godz. 9.00. Po Mszy św. kolejna katecheza dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentów.
  4. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Pocieszenia na nowennę przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia w każdą sobotę. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza św. Prośby do Matki Bożej można składać w zakrystii bądź przez naszą stronę internetową.
  5. Informujemy naszych Parafian i Gości, że w wakacje nasze sanktuarium jest otwarte codziennie w dni powszednie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłaniany na Mszy św. o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o godz. 18:00. Zapraszamy na modlitwę, a także na wieżę widokową, która jest otarta codziennie od godz. 7.00 do 19.00.
  6. Dziękujemy naszym Parafianom i Dysponentom posiadającym groby na naszym cmentarzu parafialnym za składanie ofiar w postaci opłaty administracyjnej w kwocie 30 zł od grobu za rok. Wyrazy wdzięczności składamy również za segregację śmieci. Informujemy, że obecnie trwają prace porządkowe, a także jest poprawiany mur cmentarza. W planach jest zrobienie kolejnej alejki, której koszt będzie wynosił ok. 15 tyś zł, które zależeć będzie od opłat administracyjnych.
  7. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest rozłożona prasa katolicka. W kasetkach na drzwiach obrazki, foldery i pocztówki naszego Sanktuarium. Zachęcamy pogłębiania wiedzy religijnej.
  8. Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach informuje o możliwości podjęcia nauki w tymże Studium. Szczegółowe informacje w gablocie przy wejściu do kościoła.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinie: Cichowskich. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 11-go lipca na o godz. 8:00 rodziny: Kamińscy, Suproniuk i Rusińscy z ul. Nadbużańskiej.
  10. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na tacę i do skarbonek na potrzeby naszego kościoła i klasztoru, a także za wszelkie dobro na rzecz naszej zakonnej wspólnoty. Wyrażamy naszą wdzięczność pamiętając o Was w naszej codziennej modlitwie. Wszystkim pragniemy życzyć obfitości łask Bożych oraz dobrego i owocnego tygodnia.