5 listopada 2023 roku

 1. Dzisiejsza niedziela to adoracyjna. O godz. 10:30 nie będzie konferencji dla narzeczonych. O godz. 11.00 medytacja maryjna, a o 11.30 Msza św. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli zasili FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 2. W naszym sanktuarium trwa remont ołtarza MBP. Anioły wraz z postumentami zostały już odrestaurowane. Z racji na renowację głównego ołtarza, zostanie wymieniony na nowy mechanizm związany z zasłanianiem obrazu. Koszt 7 tys. zł. Dziękujemy naszym Gościom i Parafianom za składane ofiary na powyższy cel.    
 3. W tym tygodniu przypada: w czwartek Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, oraz wspomnienie: w piątek św. Leona Wielkiego, papieża, w sobotę św. Marcina z Tours.
 4. W sobotę 11-go listopada przypada Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Msze św. będą w kaplicach. Jest to dzień pamięci i modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Pamiętajmy również, aby w tym dniu wywiesić flagę narodową.
 5. W niedzielę, 12-go listopada będziemy modlić za rodziny z naszej parafii. Po każdej Mszy św., nabożeństwo zakończone indywidualnym błogosławieństwem rodzin.
 6. Przypominamy naszym Gościom i Parafianom, że jest nowa księga intencji mszalnych na 2024 rok. Zapraszamy zapisywania intencji.
 7. Następna niedziela jest dniem Solidarności z Kościołem prześladowanym. Z tej racji będą zbierane ofiary do puszek przed kościołem.
 8. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjazdowym dniu formacyjnym członków Bractwa św. Antoniego oraz Wspólnotę Duchowych Niewolników Maryi, który odbędzie się 18 listopada w sanktuarium maryjnym w Krasnobrodzie. Wyjazd autokarem z parkingu przy sanktuarium. Koszt 120 zł. Zapisy u Pani Izabeli Zacharskiej.  
 9. Od 1-go listopada rozpoczęliśmy w naszym sanktuarium modlitwę wypominkową za zmarłych. Zapraszamy o godz. 17:30 na wspólny różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych, a o 18:00 na Mszę św. Na ławkach są jeszcze kartki, które wypełnione można złożyć w zakrystii lub na tace.
 10. Bardzo dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Hauzer, Kozieja, Pączek. W tym tygodniu składają się rodziny: Żarkiewicz, Zarczuk, Kościołek z ul. Nadbużańskiej.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w tym Echa Katolickiego, które są wyłożone na stolikach z prasą.
 12.  W ramach przygotowania do przyszłorocznych misji parafialnych, od 13-go grudnia 2023 r., po rekolekcjach adwentowych rozpocznie się peregrynacja obrazu św. Antoniego, który jest patronem osób zagubionych w wierze. Również będzie tzw. księga peregrynacji. Na kartkach do św. Patrona wypisuje intencje, które będziemy omadlać w każdy wtorek podczas nowenny. Prosimy o modlitwę w intencji peregrynacji i misji parafialnych.                                                                                    
 13. Naszym Parafianom i Gościom dziękujemy za życzliwość, ofiary na potrzeby kościoła i klasztoru. Wszystkim życzymy Bożej łaski i obfitości Darów Ducha Świętego.
 14. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy naszą parafię, rodziny, młodzież i dzieci, naszych Dobrodziejów, oraz nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…