5 luty 2023 roku

  1. Dzisiejsza niedziela jest adoracyjną. Tradycyjnie już adoracja eucharystyczna i różaniec po Mszy św. o godz. 9:00. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru.
  2. Dziękujemy scholi parafialnej pod przewodnictwem p. Małgorzaty Grytczuk, za  przygotowanie i piękne wykonanie koncertu kolęd, który odbył się w minioną niedzielę.                                                                                                         
  3. Dziś w liturgii wspominamy św. Agatę. Po Mszy św. będziemy święcić sól i chleb, które będą nas chronić od pożarów i innych nieszczęść.
  4. W sobotę 11-go lutego wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie chorych na Msze św. o godz. 18.00, podczas której będziemy udzielać sakramentu Namaszczenia Chorych.
  5. Zapraszamy na godz. 17.30 do naszego sanktuarium na modlitwę różańcową. W sobotę zaś o godz. 17.00.
  6. Informujemy naszych Parafian i Gości, że w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.30, będzie miało miejsce nabożeństwo dziękczynno-błagalne w intencji rodzin zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  7. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby FUNDUSZU REMONTOWO BUDOWLANEGO ORAZ sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca oraz modlitwą, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia.
  8. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła rodzinie: Drzewiczuk  z ul. Szkolnej. W tym tygodniu składają się następujące rodziny:  Czoboda, Horszczaruk, Kazimiruk z ul. Szkolnej.
  9. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby FUNDUSZU REMONTOWO BUDOWLANEGO ORAZ sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca oraz modlitwą, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia.
  10. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy czas peregrynacji obrazu, naszą parafię, naszych Dobrodziejów, rodziny, dzieci i młodzież oraz nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…