6 czerwca 2021 roku

 1. Dziś przeżywamy Niedzielę Adoracyjną. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych w ramach DNIA SKUPIENIA. Następnie tradycyjnie już adoracja eucharystyczna i rozważanie maryjne. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. W dniu dzisiejszymi zbiórka ofiar do puszek na rzecz budujących się kościołów w diecezji siedleckiej. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
 3. W naszym sanktuarium 8-go czerwca ostatni wtorek Wielkiej Nowenny do św. Antoniego. O godz. 17:30 nabożeństwo, o godz. 18:00 Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. W piątek 11-go czerwca br. będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do kościoła parafialnego na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Z racji na uroczystość można spożywać pokarmy mięsne.
 5. W sobotę 12-go czerwca w liturgii Kościoła przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszamy do naszego sanktuarium na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.
 6. W następną niedzielę 13 czerwca br. zapraszamy wszystkich wiernych na odpust ku czci św. Antoniego z Padwy. Tego dnia Msze św. w Orchówku tak jak w niedzielę. O godz. 9:00 Msza św. w intencji mieszkańców Orchówka, o godz. 11:30 – uroczysta suma odpustowa z udziałem kapłanów z dekanatu, w intencji wszystkich czcicieli św. Antoniego. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Tomasz Bąk, prof. KUL. Po sumie procesja Eucharystyczna, zapraszamy do udziału Parafian i Gości, Strażaków i Orchowianki, Żywy Różaniec, Ministrantów, Młodzież i wszystkich, którzy pomogą uformować procesję. O godz. 18:00 Msza św. w intencji mieszkańców Włodawy.
 7. Trawa miesiąc czerwiec w którym oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo o godz. 17:30 do naszego sanktuarium. 
 8. Informujemy naszych Parafian i Gości, że Obraz Matki Bożej jest odsłaniany w miesiącu czerwcu w weekendy na Mszy św. o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o godz. 18:00. Zapraszamy więc na modlitwę, a także na wieżę widokową, która jest  otwierana od piątku do niedzieli w godz. od 7.00 do 19.00.
 9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła Bratu Henrykowi. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 12-go czerwca o godz. 8.00 rodziny: Drzewiczuk i Okońskich z ul. Szkolnej.                                   
 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz naszego sanktuarium i klasztoru. Składamy serdeczne Bóg zapałać za okazane dobro wyrażając naszą wdzięczność codzienną modlitwą za ofiarodawców. Wszystkim, zarówno Gościom jak i Parafianom życzymy wielu łask Bożych, opieki MBP i dobrego tygodnia.
 11. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, nasze rodziny oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…