6 luty 2022 roku

  1. Dzisiejsza niedziela jest adoracyjną. Tradycyjnie już adoracja eucharystyczna i różaniec po Mszy św. o godz. 9:00. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru.
  2. W piątek 11-go lutego wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie chorych na Msze św. o godz. 18.00, podczas której będziemy udzielać sakramentu Namaszczenia Chorych.
  3. W sobotę zapraszamy do naszego sanktuarium na godz. 14.00 do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny, którą poprowadzi o. Bogdan Filipiuk.
  4. W następną niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na katechezę ewangelizacyjną, która odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30 w salce pod klasztorem.
  5. Ojcowie Paulini z parafii św. Ludwika we Włodawie zapraszają na rekolekcje 33-dniowe mające na celu zawierzenie się św. Józefowi, które rozpoczną się 14-go lutego po Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 a zakończą 19-go marca, w uroczystość św. Józefa.
  6. Informujemy naszych Parafian i Gości, że w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00, będzie miało miejsce nabożeństwo dziękczynno-błagalne w intencji rodzin zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  7. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Dobosz, Zabłockich, Matczuk z ul. Dąbrowskiego. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty składają się następujące rodziny: Szewczyk, Matczuk, Kościołek z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary i życzliwość wyrażamy naszą wdzięczność.
  8. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby FUNDUSZU REMONTOWO BUDOWLANEGO ORAZ sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca oraz modlitwą, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia.