6 września 2020 roku

 1. Dziś I niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Konferencja o godz. 10:30 w sali pod klasztorem, następnie adoracja i Msza św. o godz. 11.30. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary z tej niedzieli to wsparcie Funduszu Remontowego kościoła i klasztoru.
 2. Informujemy naszych Parafian i Gości, że 7-go września br. rozpoczynamy remont podłogi na chórze organowym. Przypominamy, że czeka nas jeszcze remont organów i kontuaru. Od 15 września br. na naszym cmentarzu parafialnym rozpoczniemy prace remontowo-budowlane związane ze wykonaniem kilku nowych alejek. Dziękujemy za ofiary na powyższe cele.
 3. We wtorek 8-go września obchodzimy święto Narodzenia NMP. Msze św. w naszym sanktuarium o godz. 7:00 i 18:00. W tym dniu dwóch naszych Braci Nowicjuszy złoży swoją pierwsza profesję zakonną. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszych Braci.
 4. Zapraszamy chłopców po I Komunii Św. do grona kandydatów na ministrantów.
  Zgłoszenia przyjmuje o. Marek Długołęcki, który jest opiekunem LSO. Szczegółowe informacje o zbiórkach u Opiekuna ministrantów .
 5. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii do SCHOLI, którą prowadzi Pani Małgorzata Sakowicz. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do naszej Pani Katechetki.
 6. Rodziców, mających dzieci w klasie trzeciej, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św., a uczących się poza terem naszej parafii, prosimy o zgłaszanie ich do Pani Małgorzaty Sakowicz, gdyż przygotowanie do sakramentu Eucharystii ma miejsce w parafii.
 7. Informujemy, że nasze sanktuarium jest otwarte codziennie od 6:30 do 19:00. W miesiącu wrześniu obraz Matki Bożej będzie odsłonięty w soboty i niedziele, również wieża widokowa będzie otwarta tylko w weekendy od 7.00 do 19.00. Zapraszamy na modlitwę i zwiedzanie.
 8. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30, w salce pod klasztorem, spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Szczegóły na naszej stronie internetowej w aktualnościach i pod zakładką sakramenty.
 9. W przyszłą niedzielę, 13-go września, będziemy gościć Alumna Diecezji siedleckiej. Nasze ofiary na tace przekażemy na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. W naszej parafii odbędą się 33-dniowe rekolekcje zakończone uroczystym osobistym Aktem Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi. Przygotowania poprowadzi Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi z Warszawy. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu, w niedziele. Rozpoczęcie w niedzielę 20-go września na Mszy św. o godz. 11.30. Po Mszy zapraszamy na adorację przed Najświętszym Sakramentem oraz konferencję. Zapraszamy każdego, kto pragnie oddać się Panu Jezusowi przez Najświętszą Maryję. Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej parafii oraz niewolnicyZmilosci.pl.
 11. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Głowackich i Prokurat z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 12-go września na godz. 8.00 następujące rodziny: Szarpak, Budner i Głowińscy  z ul. Kochanowskiego 1, 4 i 12.
 12. Dziękując za wszystkie modlitwy i ofiary oraz dobroć składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz dobrego tygodnia.