7 kwietnia 2024 roku

 1. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Zapraszamy o godz. 15.00 do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Taca z tej niedzieli będzie przekazana na potrzeby CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ.
 2. Dziś I niedziela miesiąca - adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. o 9.00 adoracja eucharystyczna. Konferencja o 10:30 w sali pod klasztorem. O 11:00 medytacja maryjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Trwa peregrynacja obrazu św. Antoniego w Orchówku. Rodziny, które przyjęły obraz przychodzą na Mszę św. we wtorek. Pomocą w przyjęciu obrazu jest modlitewnik do św. Antoniego, również program przyjęcia obrazu, które są wyłożone na stolikach z prasą. Pamiątką peregrynacji może być obraz św. Antoniego Orchowskiego.                                                                      
 4. Pragniemy poinformować naszych Parafian i Gości, że w tym tygodniu rozpoczynamy budowę nowych toalet przy naszym sanktuarium.
 5. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego w celu nabycia kawy kapucyńskiej, balsamu, krówek z Orchówka, produktów leczniczych.
 6. W poniedziałek 8-go marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego –  Patronalne Święto Duchowych Niewolników Maryi. Msze św. w naszym sanktuarium o godz. 9.00 i 18.00.
 7. W następną niedzielę, Słowo Boże będzie głosił ks. Rafał Jarosiewicz, wprowadzając nas w treść misji parafialnych. Z tej racji Msze św. w kaplicach będą: o 14.30 w Sobiborze Wsi i 16.00 w Sobiborze Stacji.                                                                                        
 8. We wtorek – 16-go kwietnia rozpoczynamy w naszym sanktuarium Wielką Nowennę do św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy przez dziewięć kolejnych wtorków na godzinki ku czci św. Antoniego o 17.00, nabożeństwo o 17:30 i Mszę św. o 18:00. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem lub w zakrystii.
 9. Zapraszamy na godz. 17.30 na modlitwę różańcową, w sobotę zaś o godz. 17.00.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w celu pogłębienia wiedzy religijnej. Nowy numer Echa Katolickiego jest wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła.                                                                                                                          
 11. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom: Kotlarek, Mackiewicz, Miazio. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Dorosz, Sosik z ul. Wesołej, i Kisiel z ul. Wrzosowej.     
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom i Sympatykom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Pana oraz owocnego przeżycia Niedzieli Miłosierdzia.
 13. Panu Bogu polecamy czas peregrynacji obrazu, przyszłe misje parafialne, wołając: O dobry i miłosierny Boże, nasz Ojcze