8 listopada 2020 roku

  1. Dzisiejszej niedzieli S. Barbara Kratiuk, podzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy misyjnej w Czadzie. Przy tej okazji będzie zbierać ofiary do puszek na rzecz misji. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i życzymy Siostrze bł. Bożego i opieki MBP. 
  2. Informujemy, że od 1-go listopada rozpoczęliśmy w naszym sanktuarium modlitwę wypominkową za zmarłych. Zapraszamy o godz. 17:30 na wspólny różaniec, a o 18:00 na Mszę św. w ich intencji. Na ławkach są jeszcze kartki, które czytelnie wypełnione można złożyć w zakrystii lub na tace.
  3. W tym tygodniu przypada wspomnienie liturgiczne: we wtorek św. Leona Wielkiego, papieża, w środę św. Marcina z Tours, w czwartek św. Jozafata, biskupa i męczennika, w piątek św. Benedykta i Towarzyszy. Zapraszamy na Eucharystię na godz. 7.00 i 18.00.
  4. W środę 11-go listopada przypada Święto Niepodległości. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Msze św. zostaną odprawione także w kaplicach. Jest to szczególny dzień pamięci i modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Pamiętajmy również, aby w tym dniu wywiesić flagę narodową.
  5. Przypominamy, że jest już nowa księga intencji mszalnych na 2021 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św., także gregoriańskich.
  6. Z racji na nowe restrykcje władz państwowych i kościelnych informujemy, że w kościele może być 1 osoba na 15 m2. Dlatego w naszym sanktuarium może być max 25 osób (nie licząc kapłanów i usługujących). Przypominamy także, o obowiązku zakrywania ust i nosa, a także dezynfekcji rąk. Prosimy o dostosowanie się do nowych wytycznych.
  7. Dziękujemy naszym Parafianom i Dysponentom grobów na naszym cmentarzu parafialnym za dokonywanie opłaty administracyjnej w kwocie 30 zł za rok. Dzięki wpłatom, mogliśmy podjąć kolejne remonty na cmentarzu. Prosimy o dokonywanie dalszych opłat administracyjnych.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Kratiuk i Chomiuk z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 14-go listopada na godz. 8.00 rodziny: Połynkin, Straczuk i Fedoruk z ul. Dąbrowskiego.
  9. Wszystkim, którzy wspierają nasze sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą składamy wielkie Bóg zapłać. Dziękujemy za ofiary na konfesjonały zamykane, które przynosicie osobiście bądź wpłacacie na nasze konto. Życzymy Wam obfitości łaski Bożej i błogosławionego tygodnia.
  10. W tym tygodniu do Domu Ojca odeszła śp. Krystyna Łubkowska. Polecajmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...