8 maja 2022 roku

 1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania. Prosimy naszych Parafian i Gości o włączenie się w tę inicjatywę Kościoła, w celu wypraszania u Boga nowych i świętych powołań kapłańskich oraz zakonnych. Ofiary zebrane dziś na tacę są przeznaczone na działalność duszpasterstwa powołań naszej Zakonnej Prowincji.
 2. Z racji na miesiąc maj, zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwie majowym, które odbywa się w naszym sanktuarium o godz. 17:30.
 3. W poniedziałek 9-go maja obchodzimy w Kościele uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej Warszawskiej Prowincji Kapucynów. Zapraszamy do naszego sanktuarium na Mszę Świętą o godz. 7.00 i 18.00, by wypraszać potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny i wspólnoty prowincjalnej. 
 4. Trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. We wtorek 10-go maja kolejne spotkanie: o godz. 17:30 nabożeństwo i wyczytywanie intencji, o godz. 18:00. Msza św. Intencje można składać na ołtarzu św. Patrona lub w zakrystii, a także  przez naszą stronę internetową. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont ołtarza bł. Honorata.
 5. Serdecznie dziękujemy naszym Parafianom i Gościom za ofiary na remont ołtarza bł. Honorata, który został zabrany do renowacji. Informujemy, że w minionym tygodniu podpisaliśmy umowę z MSWiA na dotację w związku z renowacją. Ofiary można składać do skarbonek pod chórem organowym, bądź w zakrystii, czy przelewem bankowym na konto parafialne.
 6. W naszym sanktuarium codziennie modlimy się różańcu. Z racji na nabożeństwo majowe, różaniec odmawiamy o godz. 17.00. Zapraszamy Parafian i Gości, Koła Różańcowe z Orchówka, Sobiboru i Duchowych Niewolników Maryi do wspólnej modlitwy.
 7. W piątek 13-go maja wspominamy NMP Fatimską. Zapraszamy na Mszę św. o godz.7.00 i 18.00. Będziemy podczas wspólnej modlitwy wynagradzać za grzechy całego świata. 
 8. W sobotę 14-go maja o godz. 14.00 zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę w intencji naszej Ojczyzny i pokoju na Ukrainie, którą poprowadzi o. Bogdan Filipiuk.
 9. 14-go maja przypada Święto św. Macieja Apostoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, podczas których będziemy wypraszać u Boga potrzebne łaski.                                                 
 10. Informujemy naszych Parafian i Gości, że w maju wieża widokowa będzie otwarta w weekendy w godzinach od 7.00 do 19.00, a także obraz Matki Bożej będzie odsłaniany na Mszy św. o godz. 7.00, a zasłaniany po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy na wieże widokową jak i do modlitwy przed wizerunkiem naszej Matki Pocieszenia.
 11. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła, kwiaty i środki czystości rodzinom: Skulskich i Martynowskich. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła składają się następujące rodziny: Jurczuk, Szewczuk, Sobieckich z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary wyrażamy naszą wdzięczność.
 12. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru, które składacie na tacę i nasze konto parafialne. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Dobrego Pasterza oraz pięknego i dobrego tygodnia.